درباره ما

پیش گفتار

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
با توجه به این موضوع که امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است؛ همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

سازه رسان

سازه رسان از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات ساختمانی در شهر های مختلف کشور عزیزمان ایران، به صورت عمده آغاز کرده و با توجه به نیاز مشتریان برای تهیه، مقایسه خرید بهترین کالاهای مورد نیاز خود با نازلترین قیمت های بازار، در سال 1391 سازه رسان، اقدام به افتتاح وب سایت اینترنتی خود در این زمینه کرد.

سازه رسان نتنها مرجعی تخصصی برای نقد و بررسی و فروش اینترنتی لوازم و سرویس های بهداشتی، کابینت های PVC و شیرآلات ساختمانی و لوازم مرتبط در ایران بلکه محلی امن برای خریدی مطمئن و امن برای مشتریان عزیز است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند انواع توالت فرنگی، ایرانی و لوازم جانبی، انواع روشویی پایه دار، نیم پایه، کابینتی، فول ست و سنگ تک، لوازم و شیرآلات ساختمانی برای توالت، حمام و آشپزخانه و لوازم مرتبط با حمام، آشپزخانه و تزئینات مرتبط با تنوعی بی‌نظیر در سازه رسان عرضه می‏‏‏‌شوند. سازه رسان با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا ی ساختمانی در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان سازه رسان می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت سازه رسان را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. "همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری سازه رسانست."

سازه رسان با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف سرویس ها و لوازم بهداشتی و شیرآلات ساختمانی و محصولات PVC و با همکاری نزدیک با تولیدکنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های سازه رسان محسوب می‌شود. سازه رسان با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و سازه رسان نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره در مناسبت های مختلف تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت سازه رسان و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در سازه رسان بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت سازه رسان، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.