کاتیا مروارید

توالت فرنگی مرواریدمدل با طراحي منحصر بفرد ، كيفيت و زيبايي بي نظير و كاركرد مطمئن، با درجه بندي يكسان ، خواسته هاي مصرف كنندگان را برآورده مي كند.

13,500,000 ریال

12,150,000 ریال

10 قلم

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


71*39*67 سانتیمتر
سرامیک
ساده
سه شوتینگ
کف
دو زمانه
دکمه
31
1 لیتر در ثانیه
دارد(شرکت مروارید)
آرامبند-آسان باز شو
سفید
درجه یک
 • توالت فرنگی مروارید مدل با طراحي منحصر بفرد ، كيفيت و زيبايي بي نظير و كاركرد مطمئن، با درجه بندي يكسان ، خواسته هاي مصرف كنندگان را برآورده مي كند. مروارید، توالت فرنگی الگانت را بصورت یک تکه و سیستم فلاش دو زمانه (یعنی میتوان به صورت انتخابی کل آب موجود در منبع را تخلیه کرد یا نصف آن را که باعث کاهش مصرف آب شده ) طراحی کرده و دارای آکس تخلیه شوتینگ می باشد که با خروج آب از قسمت پایین (روبروی قسمت تخلیه سیفون) عمل تخلیه در مدت زمان بسیار کمی خواهد بود.

  یکی از انواع سیستم های تخلیه، سیستم تخلیه توربوجت با روش شوتینگ ریم‌جت (Rim-Jet) می باشد. سیستم توربوجت کاملا مانند واترجت عمل می کند و تنها تفاوت آنها در آبریز می باشد که به جای آبریز معمولی، دو کانال شستشوی ریم‌جت همزمان در بالای کاسه، تعبیه شده است. در سیستم توربوجت به دلیل تخلیه همزمان دورشویی کاسه و استفاده از فشار آب قوی از سه کانال ریم‌جت (یک عدد در عمق کاسه و دو عدد در بالای کاسه) عمل تخلیه سریعتر و با مصرف آب کمتری نسبت به دیگر سیستم ها انجام می شود.

  خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

  • بوگیر خم

   بوگیر خم

   250,000 ریال

  • چسب آکواریوم(آنتی باکتریال)

   چسب...

   293,000 ریال

   بهره گیری از این چسب سبب می گردد که از رشد و...

  • فرنگی خروجی به دیوار

   فرنگی خروجی...

   7,761,500 ریال

   فرنگی خروجی به دیوار سیستم تخلیه این فرنگی از...